WhatsApp
Telegram
Navigasyon
  • +90 541 846 44 28 - +90 533 732 65 39
  • Antalya, /

+90 541 846 44 28 - +90 533 732 65 39

Haber Detayı

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Alanya'da Gece Hayatı

02 Mayıs 2020, 10:30
Alanya'da Gece Hayatı

Alanya da Diskotekler Barlar ve Gece Hayatı

Gece yaşamı herkes için bir şeyler sunar

Alanya'nın gece yaşamı, sabahın erken saatlerine kadar parti yapmak ve eğlenmek için vardır . Uluslararası büyük diskoteklerden küçük barlara kadar her şey bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra, daha sakin ve daha az göz göze çarpan, yerel halkın bulunduğu nezih ortamlarda bulunabilmektedir.

Bunun yanı sıra, daha sakin ve daha az göz göze çarpan, yerel halkın bulunduğu nezih ortamlarda bulunabilmektedir. Büyüklük ve çeşit açısından zengin oluşu, herkes için bir alternatif sunmakta yani nelerden hoşlanırsanız; rock, pop, disko, techno, salsa yada Türkçe müzikler ,sizin için bir yer bulunur.

Hemen hemen tüm gece yaşamı, büyük diskoların toplandığı liman kısımda yer almaktadır. Yüksek sezon boyunca, pazar ve pazartesileri bile büyük partiler düzenlenmektedir. Bir turist için gece turu, pazar alanında bulunan bir yemekle başlar ve saat 23:00 den itibaren bir bar ziyareti ile devam eder.

Gece yarısından sonra en iyi şey, diskoteklerde yapılan ve kapanana kadar devam eden partilerdir. Saat 03:00 den sonra liman alanındaki diskoların müziği kesilir, fakat kaldığınız yerden, şehir merkezinden uzak olan ve servis otobüsleri ile ulaşılabilen büyük diskoteklerde devam edebilirsiniz. İçki çeşitleri belki de alışkın olduğunuz yerdeki kadar hatta daha fazla olabilir. Genel bir kural olarak yabancı içkiler yerli içkilere oranla daha pahalıdır. Zevkiniz, tabiî ki insandan insana farklı olur fakat yerli içkiler kimi zaman yabancı içkilerden daha lezzetli olabilir.